Ekskluzywne kartki wielkanocne


Kartki świąteczne wielkanocne kolekcja II

Wielkanoc

Ekskluzywne kartki wielkanocne zostały wyprodukowane z wysokiej jakości karwionego w masie papieru o gramaturze 240-285 g/m2. Papiery te zostały wyprodukowane z celulozy bielonej bez użycia chloru w postaci elementarnej („papier bezdrzewny”).

Każda kartka występująca w tej kolekcji ma wielkość 15 x 15 cm (po złożeniu okładki). Wszystkie kartki świąteczne zostały wykonane w technice złocenia, tłoczenia lub wycinania laserowego.

Wewnątrz każdej kartki znajduje się biała wkładka, na której wykonujemy nadruk życzeń i logotypów firm.
Tak jak w przypadku nadruku na wkładce, istnieje także dogodność nadruku logo na okładce kartki. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wybór techniki w jakiej wykonamy logotyp. Polecały jednak szczególnie złocenia, wycinania lub grawerowania logo na okładce, ewentualnie nadruk kolorowy (bez przejść tonalnych) wyłącznie na białych papierach.

W serwisie nie podajemy cen. Są one różne ze względu na wybór techniki, wzór oraz ilość zamawianych kartek, dlatego każdorazowo wycenę wykonujemy na podstawie wybranego z katalogu wzoru.

Do każdej kartki otrzymują Państwo białą kopertę gratis!

Poniżej przedstawiamy kilka, z przykładowych w naszej kolekcji wzorów. Pełną ofertę kartek wielkanocnych mogą Państwo znaleźć w naszym katalogu, który otrzymacie po wypełnieniu formularza w zakładce kontakt. Wiele ciekawych wzorów znajdą Państwo również na stronie kartki wielkanocne. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów to prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. II wzór 1

kartki wielkanocne 1

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. II wzór 2

kartki wielkanocne 2

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. II wzór 3

kartki wielkanocne 3

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. II wzór 4

kartki wielkanocne 4

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. II wzór 5

kartki wielkanocne 5

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. II wzór 6

kartki wielkanocne 6

Poniżej znajdą Pańśtwo skróconą wersję składania zamówienia. Podając wszelkie szczegóły takie jak ilość, wzór kartki, rodzaj nadruku oraz przesyłając logotyp i treść życzeń, wpływają Państwo na szybkość realizacji zamówienia. Kartki wielkanocne – sprawdź naszą ofertę!

schemat zamówienia 2