Tanie kartki wielkanocne


Kartki świąteczne wielkanocne kolekcja I

Wielkanoc

Kartki świąteczne wielkanocne w wersji ekonomicznej zostały wykonane z bardzo jasnego i grubego papieru kredowego o gramaturze 350 g/m2. Papiery te zostały wyprodukowane z celulozy bielonej bez użycia chloru w postaci elementarnej („papier bezdrzewny”), ze zminimalizowaną ilością metali ciężkich.

Każda kartka z tej kolekcji ma wielkość 15 x 15 cm (po złożeniu okładki). Wszystkie kartki świąteczne zostały wykonane w technice druku offsetowego z zastosowaniem złocenia lub lakieru UV w wybranych wzorach.

W środku każdej kartki znajduje się biała wkładka, przeznaczona do nadruku życzeń i logotypów.
Tak jak w przypadku nadruku na wkładce również istnieje możliwość nadruku na okładce kartki. Do Państwa dyspozycji pozostaje wybór jednej z technik – złocenia, wycinania, drukowania lub grawerowania logo na okładce.

Nadruk kalkulujemy indywidualnie w oparciu o ilość zamawianych kartek oraz rodzaj nadruku.

Do każdej kartki otrzymują Państwo białą kopertę gratis!

Poniżej przedstawiamy kilka, z dostępnych w naszej propozycji wzorów. Pełną ofertę kartek wielkanocnych mogą Państwo znaleźć w naszym katalogu, który otrzymacie po wypełnieniu formularza w zakładce kontakt. Wiele ciekawych wzorów znajdą Państwo również na stronie tanie kartki świąteczne. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów to prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. I wzór 1

tanie kartki wielkanocne 1

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. I wzór 2

tanie kartki wielkanocne 2

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. I wzór 3

tanie kartki wielkanocne 3

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. I wzór 4

tanie kartki wielkanocne 4

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. I wzór 5

tanie kartki wielkanocne 5

 

 

Kartka świąteczna wielkanocne kol. I wzór 6

tanie kartki wielkanocne 6

Poniżej przedstawiamy schemat zamówienia w skróconej wersji. Podając wszelkie szczegóły takie jak ilość, wzór kartki, rodzaj nadruku oraz przesyłając logotyp i treść życzeń, wpływają Państwo na szybkość realizacji zamówienia. Tanie kartki wielkanocne – sprawdź naszą ofertę!

schemat zamówienia 2